Product Details:
| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Type | Ben Wa Kegel Balls |
| Length | 6 inch |
| Style | Dragon |
| Pack Size | 1 condom |
| Material | Soft Silicone |
| Features | Extender |
| Lifespan | 2 Years |
| Flavour | Unflavoured |
| Tip Style | Hollow |
| Brand | Khilorakart |
| Size | 7 Inch |
| Country of Origin | Made in India |
| Texture | Ribbed |
| Color | Skin |
Reusable Sleeve Extender Realistic Condom Silicone Extension Enlarger Delay Condom
We keep everything secret from every customer and promise to write anonymous name on the package and pack with cardboard box.
Additional Information:
Product Details:
| Minimum Order Quantity | 1 Pack |
| Length | 8 inch |
| Style | Dragon |
| Material | Soft Silicone |
| Features | Extender |
| Lifespan | 1 Year |
| Tip Style | Hollow |
| Material Grade | Silicone |
| Color | Brown |
| Weight | 50 g |
| 1887 | 200g |
Reusable Sleeve Extender Realistic Condom Silicone Extension Enlarger Delay Condom We keep everything secret from every customer and promise to write anonymous name on the package and pack with cardboard box.
Additional Information:
Product Details:
| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Product Type | Penis Sleeve/Extender |
| Type | Personal Vibrators and Massager for women |
| Size (in Inch) | 8 Inch |
| Material | Soft Silicone |
| Features | Reusable |
| Size | 7 in |
| Weight | 100g |
| Country of Origin | Made in India |
| For Whom | Women |
| Color | Skin |
| Feature | Increase Size |
Additional Information:
Product Details:
| Minimum Order Quantity | 1 Pack |
| Length | 8 inch |
| Style | Dragon |
| Material | Soft Silicone |
| Features | Extender |
| Lifespan | 2 Years |
| Tip Style | Solid Tip |
| Type | Strap On Condom |
| Size | 9 inch |
| Question | 300g |
Product Details:
| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Usage/Application | Body Massager |
| Color | Pink |
| Brand | Khilorakart |
| Power | Fast |
| Power Required (Volts) | 12 |
| Max User Weight | 200g |
| Model Name/Number | 521 |
| Packaging Type | Box Packing |
| Material | Silicon |
Additional Information: