Product Details:
| Minimum Order Quantity | 1 Pack |
| Length | 7 inch |
| Style | Dragon |
| Material | Soft Silicone |
| Features | Vibration |
| Lifespan | 1 Year |
| Tip Style | Hollow |
| Size | 8 inch |
| Weight | 200g |
| Country of Origin | Made in India |
| Material Grade | Silicone |
| Color | Chocolate |
| Texture | Plain |
Additional Information:
Product Details:
| Minimum Order Quantity | 1 Pack |
| Length | 8 inch |
| Type | Personal Vibrators and Massager for women |
| Style | Spikes |
| Material | Soft Silicone |
| Features | Vibration |
| Lifespan | 1 Year |
| Tip Style | Hollow |
| Size | 7 inch |
| Weight | 100g |
| Country of Origin | Made in India |
| Feature | Increase size and timing |
| Color | Skin |
| Material Grade | Silicone |
| Brand | Dragon |
| Texture | Dotted / Studded |
| Attachment Type | Ball Harness |
Additional Information:
Product Details:
| Length | 9 inch |
| Style | Dragon |
| Features | Extender |
| Lifespan | 1 Year |
| Tip Style | Hollow |
| Material Grade | Silicone |
| Texture | Dotted / Studded |
| Attachment Type | Ball Harness |
| Color | Skin |
| Weight | 50 g |