Product Details:
| Type | Male Organ Developer Pump |
| Material | Plastic |
| Cylinder Material | ABS Plastic |
| Power Source | Manual |
| Packaging Type | Bottle |
| Cylinder Length | 18–20 cm |
| Form | Pump |
| Cylinder Inner Diameter | 5–6 cm |
| With Pressure Gauge | No |
| Brand | VKP |
| Color | Transparent |
Product Details:
| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Brand | KHILORAKART |
| Type | Ribbed & Dotted |
| Pack Size | 6 condoms |
| Material | Soft Silicone |
| Flavour | Unflavoured |
| Texture | Ribbed & Dotted |
| Condom Thickness | 0.06 mm |
| Lubrication | Non Lubricated |
| Shape | Straight |
| 18x8x7 | 200g |
Leading you to a better life.Features:Medical grade silicone material safe to use harmless to health.Washable can be cleaned up easily and used for many times.It helps maintain men.Brings more pleasure to you and your lover.Flexible and comfortable to wear
Specification:
Type: Sleeve
Material: Silicone
Color: Transparent
Item Size: Approx. 16 * 4.5cm / 6.3 * 1.77inPackage Weight: Approx. 61g / 2.15ozPackage Size: Approx. 18 * 11 * 3cm / 7.09 * 4.33 *
Additional Information:
Product Details:
| Minimum Order Quantity | 1 Pack |
| Length | 5 inch |
| Style | Crystal |
| Features | Vibration |
| Lifespan | 2 Years |
| Tip Style | Solid Tip |
| Material Grade | Silicone |
| Brand | Dragon |
| Texture | Plain, Dotted / Studded |
| Color | Transparent |
| Weight | 30 g |
Product Details:
| Minimum Order Quantity | 1 Pack |
| Brand | Khilorakart |
| Pack Size | 1 Condom |
| Flavour | Strawberry |
| Texture | Ribbed & Dotted |
| Condom Thickness | 0.07 mm |
| Lubrication | no |
| Type | Extra Time |
| Shape | Straight |
Product Details:
| Minimum Order Quantity | 1 Pack |
| Brand | Khilorakart |
| Type | Plain |
| Pack Size | 1 condom |
| Material | Silicon |
| Flavour | Chocolate |
| Texture | Ribbed & Dotted |
| Condom Thickness | 0.06 mm |
| Bulk Packing | Individual Pack |
| 18*8*7 | 85g |
Reusable Sleeve Extender Realistic Condom Silicone Extension Enlarger Delay Condom
We keep everything secret from every customer and promise to write anonymous name on the package and pack with cardboard box.
Product Details:
| Minimum Order Quantity | 1 Pack |
| Length | 8 inch |
| Style | Dragon |
| Material | Soft Silicone |
| Features | Extender |
| Tip Style | Hollow |
| Color | Chocolate |
| Type | Strap On Condom |
| Size | 9 inch |
| Texture | Plain |
| Material Grade | Silicone |
| Brand | Dragon |
Additional Information: