Dotted Condoms
Leading Retail Trader of 5inch jcb dotted condom, crystal dotted condoms and transparent reusable silicone dotted condom from New Delhi.
Approx. Price: Rs 999 / PieceGet Latest Price Product Details:
| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Brand | Khilorakart |
| Pack Size | 1 condom |
| Flavour | Chocolate |
| Texture | Ribbed & Dotted |
| Condom Thickness | 0.05 mm |
| Lubrication | Non Lubricated |
| Usage/Application | Personal |
| Type | Dotted |
| Material | Natural Latex |
| Size | Regular |
| Quantity Per Pack | 1 |
| Packaging Type | Box |
JCB Reusable Condom makes bigger and larger. If your penis size is small, as soon as you wear it, the apparent length of the penis s becomes up to 5 inches. It restores the confidence and relieves you of the inferiority complex and thus helps you get a harder erections. Besides it gets you rid of premature Ejaculation
Additional Information:
- Delivery Time: 3 To 7 Days
Approx. Price: Rs 799 / PackGet Latest Price Product Details:
| Minimum Order Quantity | 1 Pack |
| Brand | Khilorakart |
| Pack Size | 1 Condom |
| Flavour | Strawberry |
| Texture | Extra Dotted |
| Condom Thickness | 0.04 mm |
| Lubrication | No |
| Usage/Application | Personal |
| Type | Dotted |
| Size | Regular, Small |
| Quantity Per Pack | 1 |
| Material | Natural Latex |
| Packaging Type | Box |
| Shape | Straight |
| Bulk Packing | Individual Pack |
The Crystal Dotted Condom is designed to provide enhanced stimulation and pleasure through its unique dotted texture. This condom features a surface with small, strategically placed dots that increase friction and stimulation, making it an ideal choice for those seeking added excitement and a more satisfying intimate experience.
Additional Information:
Transparent Reusable Silicone Dotted Condom
Approx. Price: Rs 650 / PackGet Latest Price Product Details:
| Minimum Order Quantity | 1 Pack |
| Length | 5 inch |
| Type | Male Organ Developer Pump |
| Style | Dragon |
| Material | Soft Silicone |
| Features | Extender |
| Lifespan | 1 Year |
| Tip Style | Hollow |
| Size | 5 inch |
| Weight | 50 g |
| Color | Transparent |
| Feature | Reusable Silicone Dotted Condom |
| Material Grade | Silicone |
| Texture | Dotted / Studded |
| Attachment Type | Ring Base |
At Khilorakart, we understand the importance of your privacy That's why we ensure discreet packaging and secure delivery for all our products, so you can shop with confidence and peace of mind Indulge in your deepest desires and enhance your intimate moments with Hiloramart's premium adult toys. Embrace pleasure, celebrate intimacy, and experience a new level of satisfaction unlike anything you've encountered before. Shop with us today and embark on a journey of sensual exploration.This item is non-returnable due to hygiene and personal care nature of the product.However, in the unlikely event of damaged, defective or different item delivered to you, we will provide a full refund or free replacement as applicable. After Brocken the Seal or after use the Product Not possible to return .Replacement will be made only in case of damaged or wrong product received, for claiming the replacement unboxing video is required. without unboxing the video, no refund/Exchange will be processed. Your claim will stand null and void without an unboxing video.
Additional Information:
- Delivery Time: 3 to 7 Days